Witamy w Hotelu Trzy Wyspy***

Witamy na polskim wybrzeżu i zachęcamy do wizyty w hotelu Trzy Wyspy***, gdzie wysoki standard noclegów oraz doskonała lokalizacja pozwolą odpocząć od codzienności i spędzić urlop w wymarzonej atmosferze.

Nasz hotel położony jest w Świnoujściu, krainie bałtyckich wysp i miejscowości, gdzie zawsze panuje wakacyjny klimat. Otoczenie, w skład którego wchodzą najszersza polska plaża, Park Zdrojowy oraz Nowa Promenada, spełni oczekiwania zarówno miłośników nadmorskiego relaksu i plażowania, jak również fanów zabawy lub aktywnej turystyki. Na nasz kompleks wypoczynkowy składają się trzy budynki, w których do dyspozycji Gości jest 159 dwuosobowych pokoi, wyposażonych w nowoczesne meble i wykończonych zgodnie z obowiązującymi trendami. Z pewnością dadzą relaks i odprężenie po pełnym wrażeń dniu.

Atutem Hotel & Spa Trzy Wyspy jest Aquacenter z basenem, jacuzzi, strefą saun, strefą relaksu oraz siłownią. W Spa na Wyspach wykonywane są kompleksowe zabiegi lecznicze jak również zabiegi i rytuały Spa i Wellness. Czas spędzony w Spa na Wyspach to idealny sposób na relaks lub powrót do zdrowia. Wykwalifikowani specjaliści oraz odpowiednie metody stosowane przez naszych specjalistów, z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy również do wizyty w Keja Barze, utrzymanym w stylu marynistycznym, z którego okien podziwiać można piękno Bałtyku.

Dla Gości podróżujących samolotem oferujemy transfer z lotniska oraz na lotnisko. Szczegółowe informacje dostępne są na recepcji Hotelu Trzy Wyspy.

Babymoon na Wyspach

Wczasy dla kobiet w ciąży.

Czytaj więcej...